iFaith – zálohujte si SHSH i pro váš starší iOS!

Čer 3, 2011   //   by 7luke.com   //   tipy a triky  //  No Comments

Je něco po jedné hodině ráno místního času a slavný hacker ih8sn0w právě vydal další revoluční nástroj – iFaith. Zatímco TinyUmbrella a Cydia dokážou uložit SHSH pouze pro nejaktuálnější (= Applem podepisovanou) verzi iOS, iFaith dokáže uložit SHSH pro jakoukoli verzi iOS, kterou máte právě v telefonu.

Zálohu SHSH doporučuji dělat každému, hlavně těm, kdo chtějí / používají jailbreak či unlock. Pokud tedy v telefonu máte starší verzi iOS a chcete restorovat bez update na nejnovější verzi, s tímto programem to již opravdu jde!

První český návod právě teď a tady! Nevykrádejte jej na jiné weby, ale odkazujte na něj ( http://www.iphonekafe.cz/2011/06/ifaith-zalohujte-si-shsh-i-pro-vas-starsi-ios ):
.

iFaith

 

Podporované přístroje:

  • iPhone 4, 3GS
  • iPod touch 4G, 3G
  • iPad 1
  • Apple TV 2G

 

Budete potřebovat: iFaith (Windows)

 

1) Spusťte iFaith a klikněte na tlačítko OK

 

2) Klikněte na „Dump SHSH Blobs“

 

3) Klikněte na „Proceed“ a potom klikněte na „Let’s Go!“

 

 

4) Vypněte mobil a připojte jej k PC. Poté klikněte na tlačítko „Start“.

 

V tento okamžik se vám ukážou informace pro vstup do DFU módu – příprava 5 vteřin, pak 10 vteřin držet dohromady stisknutá tlačítka POWER a HOME, pak pustit POUZE tlačítko POWER, ale držet HOME a celý proces může následně začít.

 

 

5) iFaith nyní začne vykonávat potřebné kroky, zabere to pár minut času.

 

 

6) Následně se vaše SHSH záloha uloží na server a vy si ji navíc i lokálně uložíte na nějaké bezpečné místo v PC. HOTOVO!

 Napiš komentář